Potrzebujesz nowego pieca bądź kotła grzewczego? Szukasz sprawdzonych marek i urządzeń niezawodnych, które sprawnie ogrzeją Twój dom i wodę użytkową? Interesuje Cię sprawna dostawa i serwis gwarancyjny producenta? Świetnie trafiłeś!

W InstalTube mamy szeroką ofertę systemów i pakietów grzewczych, w której bez problemu znajdziesz idealne urządzenie dla siebie. Oprócz tego oferujemy dodatkowe akcesoria jak pompy, regulatory i sterowniki, czujniki, termometry, a nawet systemy kominowe, które pozwolą Ci zbudować kompletną i maksymalnie bezpieczną instalację grzewczą.

Kotły gazowe i kotły elektryczne – dostawa w 24h

W InstalTube oferujemy kotły gazowe, które dostarczamy w jeden dzień roboczy! Czemu warto akurat wybrać nasze gazowe rozwiązanie? Ich zdecydowaną przewagą jest to, że nie wymagają regularnego uzupełniania opału, ponadto mogą zarówno obsługiwać instalację grzewczą, jak i dodatkowe ogrzewanie podłogowe.

Oprócz kotłów gazowych w naszej ofercie znajdują się również kotły elektryczne, potocznie zwane: kotły dwufunkcyjne lub indukcyjne, które są tak samo efektywne, jak inne rodzaje kotłów, w tym kotły na stałe paliwa (również w naszej ofercie!). Kotły na energię mają tę przewagę, że nie wymagają dodawania paliwa, usuwania popiołu czy też systematycznego czyszczenia. Zarówno kotły na gaz, jak i kotły elektryczne są praktycznie bezobsługowe oraz zapewniają wysoki komfort użytkowania.

Nowoczesne kotły grzewcze z pakietem sterującym

Co ważne, nowoczesne kotły grzewcze, bez względu na rodzaj paliwa i model, wyposażone są w sterowniki, które nadzorują całą pracę urządzenia, dostępne są również odpowiednie tryby dostosowane do pory dnia czy sezonu. Nie musisz się więc obawiać wahań temperatury, pozostaje Ci tylko cieszenie się ciepłem i zawsze miłą atmosferą w domu.

Pakiety grzewcze dostosowane do Twoich potrzeb

Kotły grzewcze nie tylko ogrzewają budynek, ale zapewniają również ciepłą wodę w domu. Tym samym muszą wyróżniać się wysoką wydajnością – a to zapewnia tylko odpowiedni dobór podzespołów. Jeżeli masz problem ze skompletowaniem najlepszego pakietu grzewczego dla swojego domu, służymy pomocą!

Oferujemy pakiety grzewcze, dzięki którym skompletujesz całą instalację grzewczą. W pakiecie zakupisz wybrany kocioł, na przykład kocioł c.o., zasobniki wykonane z wysokogatunkowych materiałów, a także sterowniki i niezbędne zestawy podłączeniowe.

Gwarancja producenta, automatyka, sprawność, wysoka wydajność i wysoka klasa efektywności energetycznej – to cechy, którymi wyróżniają się dostępne w ofercie InstalTube kotły i piece.

Wyświetlanie 1–15 z 390 wyników