Podgrzewacze wody to ekonomiczne i ekologiczne urządzenia, które zapewniają stały dostęp do ciepłej wody. Wystarczy, że odkręcisz kran i już! Nie musisz czekać na podgrzanie wody, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom ograniczane są straty wody oraz straty energii.

W InstalTube znajdziesz zarówno małe ogrzewacze wody niezbędne na przykład w kuchni, jak i większe bojlery elektryczne pojemnościowe lub podgrzewacze przepływowe, dzięki którym zapewnisz ciepłą wodę w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurze.

Energooszczędne podgrzewacze wody w domu

Przepływowe podgrzewacze wody uchodzą za jedne z najpopularniejszych, są to też najbardziej komfortowe urządzenia do podgrzewania, dzięki którym uzyskasz ciepłą wodę. Jak działają? Pobierają energię elektryczną wyłącznie w momencie, kiedy przepływa przez nie woda. Dzięki temu są energooszczędne, a ciepłą wodę uzyskujesz błyskawicznie po odkręceniu kurka. Mało tego, przez kran praktycznie cały czas przepływa ciepła woda o stałej temperaturze. Otrzymujesz więc ciepłą wodę natychmiast i bez ograniczeń!

W ofercie InstalTube znajdziesz najlepsze ogrzewacze wody, w tym urządzenia z klasą energetyczną A. Nasze elektryczne przepływowe podgrzewacze wody są również wyposażone w sterowniki, dzięki czemu zaoszczędzisz nawet do 20% wody i energii w porównaniu z podgrzewaczami sterowanymi hydraulicznie.

Pojemnościowe podgrzewacze wody

Ogrzewacze pojemnościowe wody, czyli inaczej bojlery, to świetne rozwiązanie dla osób, które w krótkim czasie potrzebują sporej ilości ciepłej wody. Znajdują więc zastosowanie w domach i mieszkaniach z większą liczbą mieszkańców i z większą liczbą poboru wody, ponieważ pozwalają na korzystanie z wody z kilku kranów jednocześnie. Woda podgrzewana i gromadzona jest w specjalnym zbiorniku, który jest dobrze odizolowany – tym samym ograniczona jest strata ciepła. Za utrzymanie odpowiedniej temperatury odpowiada termostat, który włącza grzałkę wody tylko wtedy, kiedy woda ulegnie zbytniemu wystudzeniu. Co to oznacza w praktyce?

Oznacza to, że nie musisz czekać na podgrzanie wody, bo z kranu będzie lecieć już ciepła i gotowa do użycia, co ma znaczenie na przykład przy braniu prysznica czy myciu naczyń. Co więcej, sterowane podgrzewacze wody umożliwiają ustawienie stałej temperatury nawet na poziomie 55°C.

Mnogość dostępnych w ofercie InstalTube modeli może przyprawić o zawrót głowy, ale gwarantujemy, że znajdziesz u nas idealny podgrzewacz wody!

Wyświetlanie 1–15 z 83 wyników