O nas

Zajmujemy się dostarczaniem dla Państwa optymalnych rozwiązań z branży techniki grzewczej.
Cechuje nas zaangażownie i indywidulane podejście do każdego klienta.

Szeroka oferta

Stale poszerzana oferta sklepu z wysokimi stanami magazynowymi to nasz główny atut. Jeżeli na naszej stronie nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje daj nam znać, a na pewno odpowiemy na Twoje zapytania.

Atrakcyjne ceny

Bogata oferta to nie wszystko – robimy wszystko, by oferować produkty w najniższych cenach. Częste promocje sprawiają, iż możecie prowadzić remont czy budowę z InstalTube taniej, zachowując markowe i jakościowe produkty.

Misja firmy

100% satysfakcja Klienta z zakupów, nieustanny rozwój oraz ciągła rozbudowa naszej oferty produktowej to cele przyświecające nam od samego początku działalności.

.

Bezproblemowy zwrot

To hasło, które potwierdzi każdy z naszych Klientów, który z jakichkolwiek przyczyn zdecydował się na zwrot towaru. Zwrot gotówki na wskazane przez Ciebie konto odbywa się ekspresowo po odebraniu towaru.

Czym się wyróżniamy ?

W sprawach pilnych nie musisz czekać, zawsze znajdziemy dla Ciebie czas

Twoje dane są w pełni chronione, prowadzimy legalny biznes, a Tobie oferujemy produkty markowe z pełną gwarancją producenta.

Ponad 95 % realizowanych przez nas zamówień dostarczamy do Was w 24h.

Nie musisz się obawiać zakupu na naszej stronie zobacz jak oceniają nas Klienci:

Opinie o nas

Prowadzisz biznes o podobnym profilu? Interesuje Cię długofalowa współpraca ? Skontaktuj się z nami, a poznasz prawdziwego partnera w handlu.

Michał tel. 729965802

Łukasz tel. 729965633